Sprawdź opinie  na wizytówce firmowej w Google kliknij ikonę      review icon - na trener 4you    
               

 • Dorota Kwiatkowska - aktorka - dorotak @ iprimus.com.au

  Z Marcjanem miałam okazję trenować w czasie mojego pobytu w Polsce i nagrań do jednego z seriali telewizyjnych. Wynik po paru sesjach był wspaniały, uzyskałam sylwetkę i zarys mięśni, na którym mi zależało. Marcjan jest niezwykle skupiony na swojej pracy i wie dokładnie co klient chce i jak mu to dostarczyć w serii przemyślanych ćwiczen. Przy tym ma bardzo otwartą osobowość, pełen humoru i zaangażowania 100%. Po każdym treningu z Marcjanem nie tylko czułam sie dobrze fizycznie, ale też psychicznie. Jest to bardzo wspaniały-personal trainer i kiedy wróce do Polski na pewno będę go błagała, aby znalazł czas dla mnie na realizację treningów!

   
 • Aleksandra Długołęcka- Redaktor Naczelna w kobieta.gazeta.pl - aleksandra.dlugolecka @ agora.pl

  Z Marcjanem pracowałam nad ciałem przez ponad dwa miesiące. Rozplanował mi trening, a później także dietę. Najbardziej w naszej współpracy odpowiadała mi troska z jaką do mnie podchodził - czasami przypominała rozmowy rodzica z dzieckiem, przy czym, to ja byłam dzieckiem, które rodzic pytał o to, czy wszystko zjadło, czy nie jest głodne, jak się czuje. Jestem bardzo zadowolona z efektów, które wspólnie z Marcjanem osiągnęłam. Nie tylko spaliłam tkankę tłuszczową, wzmocniłam mięśnie i poprawiłam kondycję, ale także nauczyłam się, jak i co jeść oraz kiedy i jak ćwiczyć. Dzięki!

  Wynik pracy opisany na gazeta.pl pod linkami:

  http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,13970806,Kazdy_zdrowy_czlowiek_moze_miec__apos_szesciopaka_apos_.html?as=1

  http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,14201748,Akcja_5_kg_w_dol__wielki_final___ZDJECIA_I_FILM_.html

 • Paweł Gryczan - Inżynier budownictwa- pawel.gryczan @ gmail.com

  Z Marcjanem trenuję od lipca 2011r. Celem naszego treningu było zmniejszenie tk.tłusczowej a zwiększenie mięśniowej. Dzięki współpracy z Marcjanem zwiększyłem separację mięśniową i odkryłem część mieśni o istnieniu, których nawet nie wiedziałem. U Marcjana cenię pełne zaangażowanie w trening i skupienie na mojej osobie. Znam teraz jakie zasady żywienia i zdrowego stylu życia powinienem prowadzić. Ponad półroczna współpraca za nami, której nie chcę przerywać. Polecam!
   
 • Łukasz Romaniuk - wawablog @ gmail.com

  Trafiłem do Marcjana po wielu latach odwlekania jednego z moich postanowień. Od dzieciństwa nie czułem komfortu w wodzie, bałem się głębokości co powodowało, że moje pływanie było nieefektywne, stresujące i po prostu nieprzyjemne. W ciągu pierwszej lekcji opanowałem oddychanie w wodzie, co pozwoliło mi się poczuć pewniej. Szlifowaliśmy technikę ale co najważniejsze udało się wyeliminować strach przed głębokością. Marcjan wytwarza fajną atmosferę, jest przyjazny i otwarty, nie mogłem trafić lepiej. Dzisiaj pływanie stało się moją ulubioną formą sportową - sprawia mi dużo frajdy. Czuje się w wodzie pewnie i bezpiecznie. Może to zabrzmi górnolotnie, ale dzięki Marcjanowi pozbyłem się swojego kompleksu...
 • Mariusz Gabler- mg @ mariuszgabler.com

  Moja współpraca z Marcjanem trwała ok. 4 miesiące (od połowy października 2010 r. do końca lutego 2011 r.) i była ukierunkowana na redukcję tkanki tłuszczowej. We wskazanym okresie trenowałem 3 razy w tygodniu (w tym 2 razy w tygodniu z Marcjanem), a przed pierwszym treningiem otrzymałem rozpisaną dietę, jej omówienie i dużą ilość przydatnych materiałów.  Kiedy po raz pierwszy stanąłem na wadze na siłowni ważyłem 99 kg (w tym dwadzieścia kilka procent tłuszczu). Na koniec współpracy - 82 kg (poniżej 15% tłuszczu). Uzyskane wyniki były idealne dla mojego wzrostu i wieku, a dodatkowo sylwetka zmieniła się na bardziej wyrzeźbioną. Podczas ostatniego ważenia instruktor z siłowni zawahał się wybierając typ sylwetki na wadze - Normal albo Athletic :)
  W tej współpracy najbardziej cenię: bardzo szeroką i współczesną wiedzę, którą Marcjan chętnie się dzielił, zróżnicowane ćwiczenia, wsparcie i zaangażowanie podczas i na długo po oficjalnym zakończeniu współpracy, cierpliwość, a także nastawienie na mój cel i ciągłe monitorowanie postępów. Minął rok, a ja utrzymałem efekt, czuję się znacznie lepiej i jestem zdrowy, bo po tych 4 miesiącach jest trudno wrócić do starych i szkodliwych nawyków. Zdecydowanie polecam Marcjana jako profesjonalnego trenera personalnego.

   
 • Magdalena Sobolewska -  magdaem10 @ wp.pl

  Moim celem współpracy z Marcjanem było schudnięcie po ciąży. Wynik jaki uzyskałam to 10kg, z którego jestem bardzo zadowolona. W treningach wdrażane były ciekawe zestawy ćwiczeń dobierane indywidualne co niejednokrotnie wzmacniało mój angaż. Trening połączony z rozpisaną dietą i zasadami żywienia zmienił mój styl życia, wygląd i samopoczucie. Osobiście polecam współpracę z Marcjanem. 
   

 • Anna Woronczuk- pielęgniarka - anna.woronczuk @ gmail.com

  Moja współpraca z Marcjanem trwała ponad pół roku. Korzystałam z jego oferty w zakresie nauki pływania jak i treningów personalnych. I mogę go polecić z ręką na sercu każdemu! Zajęcia zarówno na płycie basenu jak i na siłowni były przygotowane profesjonalnie. Cała uwaga Marcjana skupiona była na poprawności ćwiczeń, co gwarantowało efektywność jak i bezpieczeństwo. A wszystko w przyjaznej i pełnej optymizmu atmosferze. Każdy trening przynosił mi miłe zaskoczenie, gdyż Marcjan wprowadzał nowe, czasami proste, czasami bardziej zaawansowane ćwiczenia. Jednak na rutynę i nudzę nie było miejsca. Zawsze cierpliwy i pomocny. Marcjan służył rzetelnymi wskazówkami i odpowiedziami na pytania. Mój wysiłek oraz praca Marcjana przyniosła swoje efekty. Poczułam się swobodniej w środowisku wodnym, zwiększyłam pokonywany dystans, poprawiłam technikę pływania oraz nauczyłam się nawrotów. Z kolei na siłowni pracowaliśmy nad sylwetką oraz wzrostem wytrzymałości. I tu moja sylwetka nabrała bardziej pożądanych kształtów w kierunku fit. Zwiększyła się moja wydolność fizyczna i kondycja. Zmniejszyły się bóle kręgosłupa i dużo łatwiej utrzymywałam prostą postawę ciała. Dodatkowym atutem jest fakt, że zauważyłam poprawę samopoczucia fizycznego jak i psychicznego. Pomimo zauważalnych efektów, wyniki mogły być zdecydowanie lepsze. Wynikało to z mojego nie dostosowania do ćwiczeń odpowiedniego racjonalnego żywienia. Moja współpraca z Marcjanem przyniosła dużo pozytywnych zmian. Korzystając z obecności tego trenera można na pewno liczyć na dużą dawkę wysiłku i solidnej pracy nad sobą. Jednak przy tak sympatycznym i pełnym pasji trenerze, przychodzi to łatwiej z ogromem satysfakcji z własnej pracy. Każdemu, kto chce zmienić swój dotychczasowy styl na bardziej zdrowy, aktywny polecam współpracę z Marcjanem oraz dużo wysiłku własnego, bez którego dążenie do celu będzie dużo trudniejsze. Powodzenia i odwagi w zmienianiu Waszego życia na lepsze! 
   
 • Justyna Moczulska - studentka filozofii -  justynamoczulska @ yahoo.pl

  Moim zamierzeniem było nauczyć się pływać, dlatego zdecydowałam się rozpocząć naukę pod okiem osobistego instruktora. Co zaskakujące w ciągu 8 spotkań oswoiłam się z wodą i nauczyłam się pływać stylem grzbietowym i żabką. Marcjan Piotrowski jest osobą bardzo komunikatywną, cierpliwą, uzasadnia każde ćwiczenie, a treningi z Nim pozwoliły mi się zrelaksować. Dzięki tym lekcjom uniknęłam błędów i szybko rozwinęłam swoje umiejętności, dzięki czemu mogę realizować swoje dalsze pasje i zamierzenia. Z cała pewnością polecam Marcjana jako personalnego trenera.
   
   
 • Marta Jabłońska - Specjalista ds. produktów bankowych dla firm w BRE Bank - martajablonska4 @ wp.pl
   
  Współpracuję z Marcjanem, już od prawie dwóch lat (jak ten czas szybko leci:) i cały czas jestem pełna chęci na kolejne treningi. Marcjan jest świetnym trenerem personalnym, który bardzo angażuje się w zajęcia, dokładnie omawia każde ćwiczenie i dzieli się specjalistyczną wiedźą. 100% profesjonalizmu. Z czystm sumieniem  rekomenduję współprace z Marcjanem.

   
 • Justyna Skrzynecka - Dyrektor oddziału Banku Millenium - justyna.skrzynecka @ wp.pl
   
  Przed kolejnymi wakacjami postanowiłam nareszcie nauczyć się pływać i w ten sposób zaczęła się moja przygoda z Marcjanem :) Lekcje zaczęliśmy w lutym od totalnych podstaw: oddychania, utrzymania się pod wodą, potem ćwiczenia z makaronem, a w kwietniu usłyszałam: " Gratulacje umiesz pływać":) Rozpoczynając zajęcia nie potrafiłam nawet utrzymać się na wodzie a po kilkunastu lekcjach pływałam już żabką i efekt ten zawdzięczam w pełni Marcjanowi, ponieważ potrafił mnie zmobilizować do wysiłku i regularnych ćwiczeń. Od początku na zajęciach panowała fajna, swobodna atmosfera a Marcjan wykazał się ogromną cierpliwością. Udzielał mi precyzyjnych wskazówek i dostosowywał tempo nauki do moich możliwości i postępów. Marcjan swoją wiedzę potrafi odpowiednio przekazać i zastosować w praktyce. Współpracę uważam za bardzo udaną. Gdy tylko będę miała potrzebę udoskonalić swoje umiejętnosci napewno zwrócę się ponownie do Marcjana. Gorąco polecam z nim współpracę. 


 • Łukasz Jargiło - Student - robertjargilo @ gmail.com

  Marcjana poznałem w październiku 2013r na nauce pływania stylu kraula. W listopadzie rozpoczęliśmy dodatkowo, treningi mające na celu przygotowanie mnie kondycyjnie do testów sprawnościowych, kwalifikacyjnych do służby w policji. Nasze przygotowania odniosły pełny sukces! Efekt współpracy to poprawa umiejętności pływackich kraulem od podstaw do pływania samodzielnie poprawnie technicznie oraz 3-ci czas na 59 kandydatów na egzaminie z wynikiem 1:19s, z najlepszym możliwym 1:07s. Za to wielkie dzięki dla Marcjana, którego gorąco polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i skutecznego trenera osobistego.

   
 • Daniel Welenc - inżynier telekomunikacji - daniel.welenc @ gmail.com

  Miałem przyjemność współpracować z Marcjanem przez kilka tygodni, ucząc się pływać. Moją motywacją do rozpoczęcia zajęć była chęć pokonania uczucia niepewności, którą odczuwałem w czasie przebywania w wodzie oraz po prostu, nauczenia się pływać. To na co zwróciłem uwagę na samym początku, to duży spokój, otwartość i profesjonalizm. Po krótkim wywiadzie, Marcjan był wstanie dokładnie określić w czym leży mój problem, od czego powinniśmy zacząć i jakiej techniki pływania uczyć się w następnej kolejności. Po kilku ćwiczeniach czułem się w wodzie całkiem dobrze, a po zaledwie 5 pełnych lekcjach, byłem w stanie samodzielnie pływać, tzw. “żabką”. Wydaje mi się to bardzo dobrym wynikiem. W trakcie zajęć, Marcjan na bieżąco kontrolował moje postępy i odczucia, dynamicznie zmieniając ćwiczenia i dostosowując do moich potrzeb, a nie korzystając z utartych schematów. Z czystym sumieniem polecam Marcjana każdemu, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z pływaniem, lub poprawić technikę.