Bodylastics
olimpia fitness

                                                             


Bodylastics jest nowoczesnym sprzętem fitness, który stanowi fantastyczną alternatywę dla przyrządów na siłowni. Bodylastics jest zestawem gum o różnej oporowości rozróżnionej kolorami. Zestaw wyposażony jest w praktyczne uchwyty i opaski, co przy wiedzy i wyobrażni daje możliwość wielu kombinacji ćwiczeń. Cena, mobliność, jakość, możliwości i ilość możliwych ćwiczeń jest wyróżnikiem Bodylastics.

Sprzęt zrobiony jest z bardzo wytrzymałych i praktycznych materiałów i waży nie więcej niż 2kg. Dzięki wyposażeniu w funkcjonalny zaczep, daje możliwość treningu w czasie urlopu, podróży służbowej itp.

W swoim warsztacie trenerskim często korzystam z Bodylastics urozmaicając trening swoim klientom i zapewniając nowe bodżce treningowe.

Za moim pośrednictwem możesz nabyć zestaw Bodylastics.

Zapraszam na stronę internetową gdzie znajdziesz informację o Bodylastics.

http://www.bodylastics.com/

 

 

Fitness Club Olimpia -klub w, którym prowadziłem zajecia fitness. Klub w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Miejsce wyposażone w przestronną, klimatyzowaną siłownię, salę fitness z doborową kadrą. Do użytku najnowocześniejszy sprzęt firm Technogym, Waryński Żelechów, Sevim. Klienci mogą skorzystać z sauny, barku z napojami i odżywkami. W obiekcie dostępność do internetu i kącik dla dzieci. Polecam!

http://olimpiafitness.pl

                                                                 

 

lekarium

 

Centrum Medyczne ,,Lekarium'' w Warszawie. W Lekarium prowadzę konsultacje trenerskie. Lekarium jest również punktem przedstawicielski Kreatorów Wyglądu (www.kreatorzywygladu.pl), których jestem założycielem.

W Centrum Medycznym znajduje się zespół lekarzy specjalistów, którzy prowadzą: centrum leczenia cukrzycy, stopy cukrzycowej, chirurgii naczyniowej, chorób płuc, chorób neurologicznych, chorób serca, diagnostykę usuwania znamion.
Prowadzone są również: badania biochemiczne, zabiegi pielęgniarskie, zabiegi fizjoterapii, masażu, zabiegi medycyny estetycznej, scleroterapii, oraz wykorzystanie Ekg, Holtera ciśnienia, Echo serca, USG / Doppler.

http://lekarium.com

 fitness park

 

 

 Fitness Park to trzy kluby działające w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Dla Fitness Parku pracowałem jako instruktor fitness w klubie Mercury. Klub oferuje zajęcia fitness oraz trening bokserski. Miejsce cechuje się kameralnością i salą idealnie przygotowaną do zajęć tanecznych i TBC.

http://fitnesspark.pl

 

 

probeanus

 

 

 

 

Prywatna Szkoła Podstawowa na warszawskiej Ochocie. W szkole miałem mozliwość uzyskania stopnia nauczyciela kontaktowego. Szkoła posiada bardzo dobrze wyposażone pracownie. Strategia szkoły ukierunkowana jest na pracę dydaktyczną z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych, oraz poszerzenia wiedzy ucznia w kołach naukowych, wyjazdach edukacyjnych i sportowych.

http://probeanus.plKreatorzy Wygladu

 
Kreatorzy Wyglądu to zebrany przeze mnie zespół specjalistów z branży ,,beauty'', sportu, medycyny, mody, których zadaniem jest kompleksowa pomoc w zakresie poprawy wyglądu i zdrowia. W toku dobranego planu działania w oparciu o potrzeby klienta i sugestie zespołu, dokonamy Twojej metamorfozy na lepsze!

http://kreatorzywygladu.pl


na zdrowie logo

 

Firma cateringowa, z którą współpracuję. Bogata oferta dań o walorach smakowych, które zadowolą najbardziej wymagających. Wyróżnieniem firmy jest stosowanie indywidualizacji w gramaturze składników odżywczych co jest niezbędne dla osiągniecia oczekiwanych rezultatów treningowych. Dania serwowane w pojemnikach firmy Duni, które gwarantują higieniczne warunki przechowywania posiłk

 

 

 logo-aktywnipl
 

Benefit LOGO

 

 
logo Benefit Plus


 
Portal miłośników sportu, gdzie znajdziecie Państwo część artykułów mojego autorstwa z dziedziny pływania i kulturystyki. Portal jest ogramną bazą wiedzy sportowej i bieżących informacji sportowych. Za jego pośrednictwem skompletujecie grupę miłośników waszej dyscypliny i umówicie grę. Dużym atutem portalu jest jego wszechstronność, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

http://aktywni.pl

Benefit Systems dostarcza rozwiązania w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz specjalnych programów kafeteryjnych.  Produkty Benefit Systems umożliwiają skuteczne zwiększenie lojalności i motywacji pracowników. Benefit Systems, jako jedna z wiodących firm oferuje autorskie, pozapłacowe świadczenia pracownicze, gwarantując indywidualne podejście do każdego klienta z osobna.

Będąc posiadaczami Bonów płacowych Benefit Systems macie Państwo możliwość zakupu treningu personalnego z ich wykorzystaniem.

http://benefitsystems.pl


Benefit Plus jest to aplikacja internetowa służąca do administrowania świadczeń pracowniczych, oferowanych zarówno przez pracodawcę jak i dostawców zewnętrznych. Jest to tzw. program kafeteryjny, czyli e-shop, w którym każdy pracownik posiada swoje konto i za przyznane mu punkty może ?kupować" różne świadczenia pracownicze 24 godziny na dobę. Za pośrednictwem Benefit Plus mozecie zakupić Państwo u mnie usługę treningu personalnego i nauki pływania.

 

http://benefit-plus.pl